על האגודה

אודות האגודה

אגודת הסטודנטים במרכז האקדמי במשך שנות פעילותה הפכה לגוף מוביל בחברה הישראלית בתחום המעורבות חברתית, העזרה לקהילה והתרבות. בנוסף, האגודה נחשבת למובילה בארץ בתחום המנהיגות והציונות: פעילות לטובת המשרתים במילואים, למען השוויון בנטל, פעילויות סביבתיות, תרומה לאזרח ועוד..
האגודה הינה גוף א-מפלגתי, אשר אינה מעורבת בתהליכים פוליטיים כאלה ואחרים, מתוך הבנה שבעולם הסטודנטים אין מקום לפוליטיקה אלא רק בעשייה לטובת הסטודנטים עצמם. במקביל, האגודה מעודדת את הסטודנטים לקחת חלק המעורבות החברתית ואף מייצרת תוכן ופעילויות שייצרו מעורבות כזו.
האגודה היא עמותה רשומה, כלומר היא פועלת כ”מוסד ללא כוונת רווח” (מלכ”ר), על פי חוק העמותות (מומלץ לקרוא כדי להבין, החוק מאוד נהיר ופשוט) ובסוף שנה מאזנה “נקי”, כלומר, היא לא צוברת רווחים. בשנת 2013 זכתה האגודה לאות הניהול התקין של רשם העמותות, אחת האגודות הבודדות בארץ המחזיקה בתקן זה.
נכון לשנת 2014 מעל ל-90 אחוזים מכל הסטודנטים הלומדים במרכז חברים באגודה. במקביל, נפח הפעילות הניתן על-ידי האגודה נמצא בעלייה תמידית.
בתוך האגודה פועלת זרוע אקדמית, המורכבת מנציגי מסלולים ורכזים אקדמיים לכל אחד מהפקולטות השונות (משפטים/חשבונאות ומנהל עסקים). דוגמת תרבות, מעורבות חברתית, רווחה וכו’..

משרד האגודה

משרד השירותים של האגודה,  מעניק שירותים דוגמת הנפקת כרטיסי סטודנט, שליחת פקס בעלות מוזלת, הרשמה לחוגים, מכירת כרטיסים לאירועי האגודה השונים ועוד.
המשרד נמצא בקומה 1 .

הנהלת האגודה

הנהלת האגודה אחראית לבצע ולהניע את הפעילות השוטפת של האגודה. ההנהלה מורכבת מיו”ר האגודה, סגן היו”ר וממנכ”ל האגודה.
יו”ר האגודה: לירן כפיר, lirankfir11@gmail.com

סיו”ר: שמרית מורי, laaguda1@gmail.com

מנכ”ל האגודה: עמית סופר, amits501@walla.com

מועצת אגודת הסטודנטים

מועצת האגודה היא הגוף המנהל של אגודת הסטודנטים ומהווה את אסיפת הנציגים. המועצה מורכבת מסטודנטים, נציגי המחלקות השונות, אשר נבחרים על ידי כלל הסטודנטים חברי האגודה בבחירות אישיות הנערכות מדי שנה. המועצה היא הגוף המחוקק, המנחה את יו”ר אגודת הסטודנטים וההנהלה ומפקח על פעולותיהם. היא מגדירה את יעדי האגודה, בוחרת את בעלי התפקידים הבכירים בה, מאשרת את תקציב האגודה ומחליטה בנושאים מהותיים שעל סדר היום. כל סטודנט חבר אגודה יכול להגיש מועמדות – אתם מוזמנים לקחת חלק ולהיות מעורבים, לייצג, לשנות ולהשפיע על סדר היום.

התנדבות באגודה

רוצים לבוא ולהתנדב באגודה?
רוצים להשתלב באחד הצוותים או להתנדב בתפעול השוטף של המשרד?
יש לכם יוזמה סטודנטיאלית שאתם ממש רוצים להוציא לפועל?
תרימו טלפון, שלחו מייל או קפצו לבקר – אנחנו מחכים לכם.

ייצוג בוועדות משמעת

חלק בלתי נפרד מהלימודים הוא השמירה על כללי המשמעת במכללה הכוללים בתוכם גם את השמירה על הכללים האקדמיים- על מנת להימנע מעמידה אל מול וועדת המשמעת של המכללה. כמו כן שמירה על ממוצע אקדמי הנדרש על פי תקנון המכללה, מהווה גם הוא דרישה בלתי נפרדת, על מנת לא לעמוד בפני הוועדה לענייני תלמידים.

במידה וסטודנט אכן נדרש לעמוד אל מול אחת הוועדות, אל מול סגל המכללה, הוא זכאי לבקש כי אחד מחברי האגודה יעמוד לצידו במהלך הוועדה וייצג אותו במעמד זה.

פנייה לאגודה תעשה ע”י הסטודנט ברגע בו הוא מקבל את ההודעה על השימוע בוועדה על מנת שנציג האגודה יוכל להתכונן לוועדה כראוי.

כל הזכויות שמורות לאגודת הסטודנטים - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים.

אקסייל - בניית אתרים
eXTReMe Tracker